• Новак
Амин-Благослови Ја Храната пред нас, Семејството покрај Цитат За Налепница Со Винил Налепница-Големо-Темно Зелено

Амин-Благослови Ја Храната пред нас, Семејството покрај Цитат За Налепница Со Винил Налепница-Големо-Темно Зелено

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Овој винил религиозен цитат е налепница со повеќе линии што гласи : "Амин - Благослови Ја Храната пред нас, Семејството покрај нас и Љубовта меѓу нас. "Декал треба со сите фонтови и стилови. Идеален е за вашата трпезарија или кујна. Налепницата лесно се прилепува на повеќето рамни површини и е одлична идеја за подарок за празниците или специјалните прилики. Дали знаевте дека дизајнираме сопствени налепници и ѕидна уметност? Контактирајте го нашиот дизајнерски тим денес. Направено од висококвалитетен винил кој може да се отстрани., Овој ѕиден цитат доаѓа во 1 лесна за нанесување самолеплива налепница., Сите бои на налепници се прикажани во оваа листа., Оваа налепница ќе се придржува до гипс картон третирано дрво рамно метално огледало или стакло. Повикајте конкретни прашања за апликација., Изберете од една од нашите три достапни ширини. Висините ќе се разликуваат. Ви треба различна големина? Контактирајте не! Сите наши графики се прилагодливи според вашите спецификации.

Главните карактеристики

Избор на клиент