• Новак
Магнетна Четка За Резервоар За Риби паота, Четка За Чистење Аквариум, Лебдечка Моќна Алатка за Чистење Со Чистач За Дизајн На Рачка, сина

Магнетна Четка За Резервоар За Риби паота, Четка За Чистење Аквариум, Лебдечка Моќна Алатка за Чистење Со Чистач За Дизајн На

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

●Супер магнетна четка за аквариум за риби е многу лесно да се исчисти стаклото внатре и надвор од резервоарот за вода. Површината за бришење на аквариумското стакло е составена од површина отпорна на гребење. Тоа нема да го изгребат вашиот аквариум стакло. И внатре и. надвор се поставени постојат магнети, моќните магнети го прават цврсто прикачен на аквариумот, не мора да се грижите дали лесно ќе падне за време на чистењето. ●Исчистете за 5 минути. дизајнот на рачката што не се лизга и големата рачка ја прават вашата рака многу удобна за држење и употреба. Не бара премногу сила за да го поместите кога ќе го избришете, може непречено да се лизне за време на процесот на чистење, да го поместите надворешното. делови, внатрешните делови исто така ќе се движат, можете истовремено да ја исчистите внатрешноста и надворешноста на аквариумот, со што ќе заштедите време и енергија.Четката за аквариум има лесен и мал волумен, што може добро да ги исчисти тие агли. ●Исчистете го резервоарот за риби без влажни раце● Не грижете се дали четката за резервоарот за риби ќе потоне на дното на резервоарот за риби. Автоматски ќе лебди по водата, така што нема потреба да посегнувате за да ја исчистите и не треба да се грижите дали ќе вознемирите. водни животни или други растенија. По чистењето, четката за аквариум нема да ја апсорбира целата нечистотија од алгите на ѕидот, така што четката се одржува чиста и можете да ја користите повеќе пати. Кога чистите, кога ќе откриете дека остатоците на четката ќе го изгребат стаклото, ве молиме навреме исчистете ја четката за резервоарот за риби, а потоа продолжете да го чистите резервоарот за риби. ●Мултифункционален е Погоден За аквариуми со мала спална соба, мали резервоари за вода за учење, аквариуми со мала спална соба и мали детски украсни резервоари за риби. Овој производ не само што може да ги исчисти резервоарите за риби, туку може да ги исчисти и стаклените врати за туширање и надворешните прозорци. Магнетна Четка За Резервоар За Риби паота, Четка за Чистење Аквариум, Лебдечка Моќна Алатка за Чистење Со Чистач За Дизајн На Рачка,сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент