• Новак
Шапел Лејкер во. Зимски Камо Поли Мраз Риболов Авион Санка Џуниор

Шапел Лејкер во. Зимски Камо Поли Мраз Риболов Авион Санка Џуниор

DEN 319.52
Пристапност
Во достапна форма

Шапел Зимски Камо Мраз Риболов Џуниор Зимски Камо Поли Мраз Риболов Млазен Санка Џуниор Орел Канџа, Зимски Камо, Повеќенаменски Солиден Полиетилен Џуниор Авион Санка Со Обликувани Тркачи За Сила И Стабилност, Идеален За Риболов На Мраз, Транспорт На Елени, Огревно Дрво, Стапици, Мамки, Храна, Итн. Спецификации Големина : 42 во. Земја На Потекло : САД. Димензии : 42" L x 21" W x 8 " H. Тежина : 450 фунти. - ШКУ : ТРВАЛ120017.

Главните карактеристики

Избор на клиент