• Новак
Танцувањемангус Женски Секси Sequin Прашка Y2K Фустани Без Грб Ниско-Намалување Врзани Шпагети Ремен Партија Коктел Клуб Облека Мини Фустан

Танцувањемангус Женски Секси Sequin Прашка Y2K Фустани Без Грб Ниско-Намалување Врзани Шпагети Ремен Партија Коктел Клуб Облека

DEN 159.84
Пристапност
Во достапна форма

Танцувањемангус Женски Секси Sequin ПРАШКА Y2 K Фустани Без Грб Ниско-Намалување Врзани Шпагети Ремен Партија Коктел Клуб Облека Мини Фустан 100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Материјал : Полиестер, Лесен, Мек и удобен, пријателски за Кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент