• Новак
Шмиргла Сунѓер Избришете Ја Кујната Тенџере Измијте Ги Садовите Исчистете Ги Дамките Измијте Го Тенџерето Дното На Црната Скала Избришете Ја Четката

Шмиргла Сунѓер Избришете Ја Кујната Тенџере Измијте Ги Садовите Исчистете Ги Дамките Измијте Го Тенџерето Дното На Црната Скала

DEN 431.84
Пристапност
Во достапна форма

Шмиргла Сунѓер Избришете Ја Кујната Тенџере Измијте Ги Садовите Чисти До Дамки Измијте Го Дното На Садот За Отстранување На Црната Скала Бришење На Четката : Сунѓер Со Висока густина, добра цврстина, абење -, издржлив, силно вшмукување, добра еластичност и силна способност за отстранување. Лесно тврдоглави дамки и нечистотија без повредување на рацете. Избришете го тенџерето и бигорот без да го повредите приборот.Изработен од висококвалитетен сунѓер и алумина дијамантски песок, тоа е и не ги повредува рацете. Внатрешното јадро е изработено од висококвалитетен сунѓер, кој може произволно да се преклопи, а површината нема да биде скршена задолжително за секојдневниот живот, правејќи ја кујната, бањата и чистењето на автомобилот побрзо и полесно.Може да се користи за четкање тави, котлиња, бришење даски за сечење, гуми и некои други кујнски прибор. Идеален за употреба во кујни, бањи, гаражи или на отворено, итн.Нашиот бизнис се заснова на квалитетот на производите и услугите. Ве молиме кажете ни ако не сте целосно задоволни со овој производ.Шмиргла Сунѓер Избришете Ја Кујната Тенџере Измијте Ги Садовите Исчистете Ги Дамките Измијте Го Садот Дното На Црната Скала Отстранете Ја Четката За Бришење На Тенџерето Материјал : Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 24gpackage големина : 10x7x2, 5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент