• Новак
вебкинц искра мазин хрчак

вебкинц искра мазин хрчак

DEN 223.20
Пристапност
Во достапна форма

вебкинц искра мазин Хрчак Карактеристики : Умре Леано Метални Делови. 1/64 Скала. Спонзор Сито. Возачот Мајкл Волтрип. Возраст 3 И Повеќе. Елегантно изработени рачно изработени реси за национално знаме. Со знаме на земјата во акрилен цилиндар како акцент. Ресни доаѓаат во форма на помпон во вистински бои на знамето. Квалитетна нишка та.

Главните карактеристики

Избор на клиент