• Новак
NY8437, Дами Се Облекуваат Елегантно, нерѓосувачки челик случај и Нараквица, Златен Тон, кристално Акцентирани бирање, WR

NY8437, Дами Се Облекуваат Елегантно, нерѓосувачки челик случај и Нараквица, Златен Тон, кристално Акцентирани бирање, WR

DEN 1184.00
Пристапност
Во достапна форма

DKNY NY8437, Дами Се Облекуваат Елегантно, нерѓосувачки челик случај и Нараквица,Златен Тон, кристално Акцентирани бирање, 50m WR Дами DKNY фустан. Златен тон. Големина на куќиштето : 43 мм. Ширина На Навртката : 22 мм. Нефабричка гаранција. Продавачот една година гаранција. Dkny кутија е надвор од акциите, ќе бидат испратени со погоди кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент