• Новак
360° Ротација Симпатична Случај За IPad 10-Ти Воздух 10. Случај Про 12. Мини 10. 10. 7 8 9 Та Генерација Стојат Покритие

360° Ротација Симпатична Случај За IPad 10-Ти Воздух 10. Случај Про 12. Мини 10. 10. 7 8 9 Та Генерација Стојат Покритие

DEN 415.68
Пристапност
Во достапна форма

360° Ротација Симпатична Футрола За 2022 IPad Air 5/4 10.9 Случај Pro 11 12.9 Mini 6 10.5 10.2 7/8/9-Та Генерација Стојат Покритие. . КОМПАТИБИЛНОСТ ( не е вклучен Молив и таблет ). Акрилик HD Јасно тешко долниот капак + Мека Работ Долниот Капак. . за кои модели на i Pad одговара овој случај ?. За i Pad mini 6 2021 8,3 инчи (Модел А2567 А2568 А2569). За i Pad 5/6-Ти Генерал 9.7 инчи (2017/2018) (Модел А1822 А1823 А1893 А1954). За i Pad 9-Ти Генерал 10,2 инчи(2021) (Модел А2602 А2603 А2604 А2605). За i Pad 7/8-ми Генерал 10,2 инчи (2019/2020) (Модел А2197 А2198 А2200 А2270 А2428 А2429 А2430). За ipad Air 3 2019 ослободување 10,5 инчи (Модел А2152 А2154 А2153 А2123). За ipad Air 4 2020 ослободување 10,9 инчи (Модел А2072/2316/2324/2325) . За ipad Air 5 2022 ослободување 10,9 инчи (Модел А2588 / А2589 / А2591 ) . За ipad Pro 11 2021 ослободување 11 инчи (Модел А2377 А2459 А2301 А2460). За ipad Pro 11 2020 ослободување 11 инчи(Модел А2228 А2231 А2068 А2230). За ipad Pro 11 2018 порака 11 инчен (Модел А1979 А1980 А1934 А2013). За ipad Pro 12.9 2021 ослободување 12.9 инчи (Модел А2378 А2461 А2379 А2462). За ipad Pro 12.9 2020 ослободување 12.9 инчи (Модел А2229 А2069 А2032 А2233). Како да го пронајдете вашиот ipad модел пред да го купите?. НАЧИН 1. (Најдете во поставките на i Pad ). ЧЕКОР 1-Одете во поставки и изберете "Општо". ЧЕКОР 2-Кликнете " За". ЧЕКОР 3-Допрете на бројот на моделот М и ќе се појави број на модел кој започнува со а & 4 цифри. НАЧИН 2 Најдете за вашиот број на модел со мали букви на задната страна за вашиот i Pad. Сега дозволете Ми Да ви кажам зошто изберете Три-пати Анти-Шок Случај?. * Лесен и тенок, совршен заштитен случај. * Изграден со издржлив стп кожен преден капак и кристално чиста задна обвивка, овој случај станува поелегантен и посебен. * Зачувајте го траењето на батеријата за вашиот i Pad со функцијата за автоматско будење/спиење . . * Постои слот за молив дизајниран на десната страна за чување, како и истовремено полнење на моливчето. * Поддржете две стабилни позиции за гледање филм или пишување. * Целосен пристап до сите Карактеристики (камери, звучници, порти и копчиња ). Што можеш да добиеш? * 1x Случај за i Pad Таблета (Таблета И јаболко молив НЕ се вклучени). 360° Ротација Симпатична Футрола за 2022 IPad 10th Air 5/4 10.9 Случај Pro 11 12.9 Mini 6 10.5 10.2 7/8/9-Та Генерација Стојат Покритие.

Главните карактеристики

Избор на клиент