• Новак
Завист 17t-ch Домашен И Деловен Лаптоп, Intel Iris Xe, Win Pro) Со Личен Центар На Мајкрософт

Завист 17t-ch Домашен И Деловен Лаптоп, Intel Iris Xe, Win Pro) Со Личен Центар На Мајкрософт

DEN 7359.84
Пристапност
Во достапна форма

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP Завист 17t-ch000 Form/Стил : Стандардпроцесор : 11th Gen Intel Core i7-1165 G7 2.80 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 12mb Кеш, 4-Јадра)Меморија : 16 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : Intel Iris Xe Интегрирана Графика, Складирање : 1 TB SATA SSD (Солидна Состојба Диск)Работење систем : WINDOWS 11 pro-64display : 17.3" 4k Ultra hd (3840x2160) 60 HZ 16 : 9 ips Дисплеј Поврзување : wi-fi 6 AX201 WIFI, Bluetooth 5.0, ПОРТИ/СЛОТОВИ : , 3 Usb 3.1 Gen2, 1 Hdmi, Thunderbolt 4 (ТИП-C), Sd Картичка Читач, Без Оптички Диск, слушалки/микрофон комбо џекинпут/Излез : 720p Hd веб камера, Безбедносен Систем За Отпечатоци, целосна ГОЛЕМИНА сребрена ПОЗАДИНСКО осветлување целосна големина (10 Клуч) тастатура, батерија : 65w напојување, 4-Ќелија 55 Whr Батерија Други Карактеристики, БОЈА : ПРИРОДНА СРЕБРЕНА ТЕЖИНА : 5,6 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ ГАРАНЦИЈА од Velztorm Компјутер (професионално Надграден од velztorm компјутер) Microsoft 365 Personal 1 Година Претплата за 1 Usermodel : Qq2-01024 MODEL број : Mc36512-Месечна Претплата Канцеларија апликации 1 TB ONEDRIVE Intel I7-1165 G7 4-ОСНОВНИ ПРОЦЕСОР. Интел Ирис Xe Графика. 1ТБ САТА ССД. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 " 4k Ултра HD (3840x2160) Дисплеј. Виндоус 11 Про 64бит.

Главните карактеристики

Избор на клиент