• Новак
Инктастичен Подарок За Девојче Од Каубојка На Тато Бебе Лигавче

Инктастичен Подарок За Девојче Од Каубојка На Тато Бебе Лигавче

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Малата Каубојска Лигавче на тато има симпатичен дизајн на розови каубојски чизми. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Инктастик Тато Е Мало Каубојче Бебе Лигавче Женско Бело И Кралско Една Големина. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Inktastic, е семеен бизнис кој ги печати сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобро искуство на клиентите од почеток до крај. тато чизми розова каубојски западна симпатична девојки детска облека подарок новороденче hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент