• Новак
Тебру Кертриџ Игла, Касети Пикап, Рекорд Плеер Фонограф Игла Пикап Игла Движат Магнет Кертриџ Со Монтажа Завртки

Тебру Кертриџ Игла, Касети Пикап, Рекорд Плеер Фонограф Игла Пикап Игла Движат Магнет Кертриџ Со Монтажа Завртки

DEN 14384.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : оваа ставка е изработена од висококвалитетен метален и пластичен материјал, еколошки, издржлив и цврст за употреба. Сетови за поддршка на белата пластична игла, опашката може да биде заварена, лесна жица или заварување. Професионален пикап, игла, прилагоден на плеерот за снимање фонографи на грамофони. Убав производ по добра цена, вреди да се купи!Карактеристики : Изработени од висококвалитетен метален и пластичен материјал, еколошки, издржлив и цврст за употреба.Едноставно за инсталирање. Основните додатоци за монтирање ви се обезбедени. Фиксното растојание на дупката е 13мм/0 .5 инчи, универзални дупки за монтирање за сите видови рамка за подигање.Меѓународен стандард посветен грамофони пикап игла. Има четири индикатори на терминалот За ожичување, R+, R -, L+, L-. Професионален пикап, игла, прилагоден на плеерот за снимање фонографи на грамофони. Барања за акупресура : 1,5-2 грама. Сетови за поддршка на белата пластична игла, позлатени нозе, опашката може да биде заварена, лесна жица или заварување. Спецификација : Состојба : 100% Нова Боја На Брендот : Прикажана како слика материјал : Метални И Пластични Касети Пикап Фиксна Дупка Растојание : Прибл. Индикатор за жици од 13мм / 0,5 инчи : Р+ (Црвено), Р- (Зелено), Л+ (Бело), Л- (Сино)Барања За Акупресура : 1,5-2 грама (може да се прилагоди според вашите барања)Животен век : Прибл. 300-400хрстотална Должина : Прибл. 3см / 1,2 инчи долна Должина : Прибл. 2,5 см / 0,98 инчи ширина : Прибл. 0,8 см / 0,3 инчи (Целата големина прикажана како слика)Тежина На Пакетот : Прибл. Вклучен е 10гпакет : 1 х Кертриџ Игла2 x Завртки2 x Навртки за Завртки прилагодени на плеерот за снимање фонографи на грамофони. Барања за акупресура : 1,5-2 грама. Сетови за поддршка на бела пластична игла,игла, Л+.

Главните карактеристики

Избор на клиент