• Новак
Галанц 0. Ку. фт. Ретро Бибоп Сина Конвекција Тостер Печка

Галанц 0. Ку. фт. Ретро Бибоп Сина Конвекција Тостер Печка

DEN 2719.84
Пристапност
Во достапна форма

Галанц 0.9 Кубни. Фт., 1500 Вати Ретро Тостер Печка Во Бибоп Сина боја го прави готвењето и загревањето едноставно, брзо и удобно. Оваа смислено дизајнирана рерна за тостер нуди 8 функции за готвење, вклучувајќи; Тост, Печење, Пржење, Топло, Печење, Пица, Дехидрирање и Конвекција. Забавниот Ретро дизајн враќа изглед и чувство на чудесните стари денови, додавајќи стил, но сепак функција во секоја кујна, домашна канцеларија, студентска соба или соба за одмор. Вклучува решетка, тава за печење и послужавник за трошки. Галанц 0.9 Кубни. Фт. Ретро Бибоп Сина Конвекција Тостер Печка. Капацитет : 6 Парчиња Тост, 12 Инчи Пица. 8 Функции, вклучувајќи : Тост, Печење, Пржење, Топло, Печење, Пица, Дехидрирање и Конвекција. Вклучува решетка, тава за печење и послужавник за трошки. 4 Цевки За Греење Од Нерѓосувачки Челик. Должина 16,25", Ширина 18,25", Висина 11,25". Стилски Ретро Дизајн. Моќност рејтинг : 120v; 60 Hz.

Главните карактеристики

Избор на клиент