• Новак
Божиќен Празник Дедо Мраз Млеко И Колачиња Сатен Хромирани Метал Пари Клип

Божиќен Празник Дедо Мраз Млеко И Колачиња Сатен Хромирани Метал Пари Клип

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

За Производот : овој супер издржлив клип за пари е совршен додаток за да ги држите сметките заедно додека додавате доза на свежина! Пружинскиот клип со шарки е украсен со дизајн на врвот на смолата како што е прикажано. Клипот за пари е изработен од огледало и сатенски хромиран метал. Клиповите се приближно 2,3" (5,8 см) х 1,1" (2,8 см) во големина. За Дизајнот : официјално лиценциран производ НА JQ Лиценцирање. Уметник Кредит : Лори Кук овој супер издржлив клип за пари е совршен додаток за да ги држите сметките заедно додека додавате доза на свежина!. Пружинскиот клип со шарки е украсен со дизајн на врвот на смолата како што е прикажано. Клипот за пари е изработен од огледало и сатенски хромиран метал. Клиповите се со големина од приближно 2,3" (5,8 см) х 1,1" (2,8 см). Официјално лиценциран производ НА JQ Лиценцирање. Уметник Кредит : Лори Кук. Графика И Повеќе производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент