• Новак
Gathrrgyp Женски Плус Големина Маици Дозвола, Женска Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи

Gathrrgyp Женски Плус Големина Маици Дозвола, Женска Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

90 " Должина : 68см/26. Нега на облека За Летни Слатки Врвови Со Кратки Ракави - - - Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода И Висат Или Линија Суво И Без Белило И Без Хемиско Чистење. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.47" Должина : 72cm/28. Сите Натпревар Летните Секојдневни Маици се совршени за носење со хеланки или слаби фармерки,џегинг, фармерки или панталони за истегнување,чизми. Големина : Л Големина.52 "Ракав : 48см/18. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Големина : XXL Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент