• Новак
Shpwfbe Деца Мали Девојчиња Шарени Јакна Fall Зима Дете Кардигани Нејасни Лесни Јакни Топли Палта Работи За Тинејџерски Девојки Подароци За Момчиња И Девојчиња

Shpwfbe Деца Мали Девојчиња Шарени Јакна Fall Зима Дете Кардигани Нејасни Лесни Јакни Топли Палта Работи За Тинејџерски Девојки

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Големина : 130 Препорачај Возраст : 5-6 Години Биста : 76см/29.54 " Ракави : 32см/12. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата лево за специфичната големина. Погоден за деца од 3 месеци до 6 години.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.13 "Должина : 42см/16.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,34186 инчи.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : 110 Препорачај Возраст : 3-4 Години Биста : 72см/28. Големина : 120 Препорачај Возраст : 4-5 Години Биста : 74см/29.32 " Ракави : 34см/13.92 "Должина : 43см/16.28 "Должина : 46см/18.Големина : 80 Препорачај Возраст : 12-18 Месеци Биста : 66см/25. Големина : 100 Препорачај Возраст : 2-3 Години Биста : 70см/27,56 "Должина : 40см/15,75 " Ракави : 30см/11,81" . Деца работи за тинејџерски девојки подароци за момчиња и девојчиња. Големина : 90 Препорачај Возраст : 18-24 Месеци Биста : 68см/26,77 "Должина : 39см/15,35 " Ракави : 29см/11,42" . Големина : 160 Препорачај Возраст : 8-9 Години Биста : 82см/32.17 " Мали Девојчиња Шарени Јакна Fall Зима Мало Дете Деца Кардигани Нејасни Лесни Јакни Од Руно Топли Палтакарактеристики : мала тежина, топла И ветроупорна, удобна за носење бебиња, не влијае на нивната активност. (Различни стилови и големини се неконзистентни, ве молиме погледнете ги информациите за сликата)машина за перење И рачно перење / не може да користи фен / избегнувајте сонце долго време.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Пакетот за миење раце Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палта Сезони : Зимски Пол : Девојки Повод : Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотографија, исто така, соодветна облека за мама и син 4t облека за девојки облека за бременост фустан за мали деца трико гимнастика облека за новороденчиња девојче 4 јули облека четврти јули облека за мали деца облека за девојчиња голем брат малку. Големина : 150 Препорачај Возраст : 7-8 Години Биста : 80см/31.93 " Ракави : 33см/12.50 "Должина : 45см/17.72 " Ракави : 35см/13.35 "Должина : 41см/16.71 "Должина : 44см/17.

Главните карактеристики

Избор на клиент