• Новак
Шепа Патрола Дете Момче Не Се Откажувај Резервоарот

Шепа Патрола Дете Момче Не Се Откажувај Резервоарот

DEN 207.68
Пристапност
Во достапна форма

Не Се Откажувај е инспиративна порака на оваа симпатична шепа патрола резервоарот врвот. Забавен врв за спарување со тексас или товарни шорцеви за изглед кој е подготвен за се. Екипажот. Без ракави. Предна Шепа патрола графички. ● Спин Мајстор Забава, Сите Права Се Задржани. 100% памук. Машина за перење. Шепа Патрола Резервоарот Врвот за Мали Момчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент