• Новак
Отворен Затворен Килим, Полинезиска Пареа, сива, повеќе Големини на располагање

Отворен Затворен Килим, Полинезиска Пареа, сива, повеќе Големини на располагање

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата На Внатрешни/надворешни Килими Рејн Спунер содржи мотиви инспирирани од островот во стилски бои на отворено. Рамните ткаени килими се моќни со користење на меки, но издржливи 100% Олефински предива КОИ СЕ СТАБИЛИЗИРАНИ СО УВ за да се спротивстават на избледување. Овие килими се отпорни на дамки и многу лесни за нега; едноставно измијте се со градинарско црево! Прецизните Белгиски разбои создаваат интересна текстура на површината слична на природните Килими сисал, но Овие Теписи На Отворено Рејн Спунер се меки под нозете, нема да фрлаат влакна и ќе обезбедат долгогодишно уживање во затворени простории или надвор. Рамен Ткаат Изградба. Ув Стабилизирани Олефински предива за да се спротивстават на избледување. Отпорен на мувла и мувла. Може да се користи во затворени простории или надвор. Издржлив, пријателски за семејството, Источна Нега.

Главните карактеристики

Избор на клиент