• Новак
Уметнички ткајачи Алиса 18 18 перница

Уметнички ткајачи Алиса 18 18 перница

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Прекрасна и трендовски, колекцијата Алиса од страна на уметноста на јазолот ја прикажува оваа прекрасна декоративна перница што ќе изгледа зрачна во вашиот простор. Ова парче се карактеризира со многу живописен стил кој е сигурен дека ќе го привлече вниманието на вашиот гостин. Покрив за перница со полиестерски вметнување. 100% памук. Ткаена перница.

Главните карактеристики

Избор на клиент