• Новак
Преносни Светилки Колекција Една Светлина Лак Кат Светилка

Преносни Светилки Колекција Една Светлина Лак Кат Светилка

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Јосемитскиот Домашен Декор претставува модерна колекција на подни светилки. Подната светилка PFL128 PW-SS е зачудувачка. Има заоблен држач од нерѓосувачки челик украсен со недопрена нијанса во стилот на бел тапан. една блескаво сијалица доколку е потребно и е опремена со 3-насочен прекинувач. Ова ќе го направи совршен додаток во вашиот дом или канцеларија. Преносни Светилки Собирање Една Светлина Лак Кат Светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент