• Новак
Рафиниран Стар Двор Поштенско Сандаче За Пошта Во Ретро Стил

Рафиниран Стар Двор Поштенско Сандаче За Пошта Во Ретро Стил

DEN 879.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Поштенското сандаче во ретро стил може да ја украси вашата куќа и да донесе елегантен во вашиот двор. Изработени од премиум материјали и обезбеден долг работен век. Може да се заклучи, така што приватните писма се безбедни за ставање во извонредното поштенско сандаче. Карактеристики. - Боја : Бронза. - Материјал : Леано алуминиум, железо. - Големина : Околу 31, 50Х31, 00Х7, 00см/12, 38Х12, 18Х2, 75ин. - Изработени од материјал. Фината изработка обезбедува деликатни детали. - Поштенското сандаче е дизајнирано да може да се заклучува. Безбеден за употреба. - Водоотпорен е и отпорен на влага. Не е лесно да се избледи или оштети. - Изгледот во ретро стил може совршено да одговара на вашиот старомоден двор. - Со релјефна шема на површината, извонредна и убава. Направено од материјал. Фината изработка обезбедува деликатни детали. Поштенското сандаче е дизајнирано да може да се заклучува. Безбеден за употреба. Тој е водоотпорен и отпорен на влага. Не е лесно да се избледи или оштети. Изгледот во ретро стил може совршено да одговара на вашиот старомоден двор. Со релјефна шема на површината, извонредна и убава.

Главните карактеристики

Избор на клиент