• Новак
kiskick Одвојува Basting Пециво Скара Печење Пикник Четка Дома Кујна Отворено Гаџети-Разноврсна И Отстранлив Скара Четка

kiskick Одвојува Basting Пециво Скара Печење Пикник Четка Дома Кујна Отворено Гаџети-Разноврсна И Отстранлив Скара Четка

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Изработени од висококвалитетен материјал, изолација на топлина, нетоксичен, издржлив за употреба и удобен за држење.Лесно се чисти, а четката се одвојува, еднократно долго време.Со дупка, така што може да висат на ѕидот, простор зачувани.Погоден за печење, СКАРА, пециво, пикник и сл.Тип : Скара Четкаматеријал : Силика Гелфеатури : нетоксични, Еколошки, Издржливи, Еднократно, Преносливи : 17см х 3,2 см/6,69 "х 1,26" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Четка За СКАРА Изработена од висококвалитетен материјал, изолација на топлина, нетоксична, издржлива за употреба и удобна за држење. Лесно се чисти, а четката се одвојува, еднократно долго време. Со дупка, така што може да висат на ѕидот, простор зачувани. Погоден за печење, СКАРА, пециво, пикник и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент