• Новак
Реверзибилна лента за реверзибилна екипа на Универзитетот Климсон, тесен

Реверзибилна лента за реверзибилна екипа на Универзитетот Климсон, тесен

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Покажете ја вашата поддршка за вашиот омилен тим со реверзибилниот тим на Clemson Team Team тесна лента за глава. Се одликува со името на училиштето со лого на тигар шепа од едната страна и печатење на тигар шепа од другата страна. Лентата за глава на Климсон е изработена од мешавина од полиестер и спандекс. Меко е против вашата кожа, плус дава затегнување. Користете ја оваа ставка за да ја задржите потта од очите кога вежбате или да ја повлечете косата назад. Покрај тоа, тоа прави забавен подарок за вашиот омилен алум или спортски обожавател. Реверзибилна лента за реверзибилна екипа на Универзитетот Климсон, тесен : 80% полиестер, 20% спандекс. Машинско миење ладно. Лежете рамно на суво. Реверзибилна лента за глава со 2 дизајни.

Главните карактеристики

Избор на клиент