• Новак
Женски Дуксери И Дуксери-Фудбал Со Топка

Женски Дуксери И Дуксери-Фудбал Со Топка

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Ние носиме големини ДО 5 XL. Овој фудбал со топка унисекс џемпер со екипаж е за мажи и за жени. Класично Вклопување. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. можете да го носите овој спортски дуксер со долги ракави додека одите на работа, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да го користите секојдневно./yd2 (САД) 13. Многу удобно вклопување за носење цел ден и вашата облека се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. Хедер Спорт бои : 60/40 полиестер/памук. Многу удобно вклопување за носење цел ден и вашата облека се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување./yd2 (САД) 13. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент