• Новак
Брзина На Велосипед Слободно Тркало 16-19 - 22т Велосипед Завртка На Делови За Велосипедизам На Замаец

Брзина На Велосипед Слободно Тркало 16-19 - 22т Велосипед Завртка На Делови За Велосипедизам На Замаец

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис : 1. Сосема нов и висококвалитетен2. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за користење3. Применлив надворешен дијаметар со навој 34мм ротациона хабспецификација : Материјал : Челик Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)Големина : Околу 92х92х15,5мм (Како Што Покажуваат Сликите)Тежина : Околу 109гр Модел : 3 Брзина 16-19-22тпакетот Вклучува : 1 х Велосипед Слободно Тркало : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Велосипед Слободно Тркало 3 Брзина 16-19-22т Велосипед Завртка На Замаец Велосипедски Делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент