• Новак
tklpehg Летни Жени Врвови Без Ракави V Копче За Вратот Обични Резервоари Елек Лесни Лабави Трендовски Класични Еднобојни Основни Кошула Блуза Клиренс Темно Сина 6

tklpehg Летни Жени Врвови Без Ракави V Копче За Вратот Обични Резервоари Елек Лесни Лабави Трендовски Класични Еднобојни Основни

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте Во Нашата Продавница Ви Посакувам среќен шопинг!Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.tklpehg 3/4 Ракав Кошули За Жени Копче V Вратот Лабава Удобни Женски Врвови,што е до 25% OFFtklpehg Краток Ракав Туника Блузи За Жени Туника Блузи Да Се Носат Со Хеланки,што е ДО 25% ПОПУСТ q Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, Оваа Симпатична Резервоарот Блузи е Лесен, Опуштено И Удобно Да Се Носат Quitch Quetch】 овој обичен резервоарот блузи е совршен За слоевитост или самостојно. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед.①Прилика】 Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. Тоа е задолжително во вашата гардероба.①Нега За перење】 Машинско Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило/ Без Хемиско Чистење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големина на слика пред Да Нарачате.Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, овие женски врвови се точното парче што ви треба!Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Големина Препорака : Големина S НАС 4 велика БРИТАНИЈА 8 ЕУ 34 Биста 86cm/33.86" Рамо 30cm/11.81" Lenght 68cm/26.77" . Големина M НАС 6 велика БРИТАНИЈА 10 ЕУ 36 Биста 90cm/35.43" Рамо 31cm/12.20" Lenght 69cm/27.17" . Големина L НАС 8 велика БРИТАНИЈА 12 ЕУ 38 Биста 94cm/37.01" Рамо 32cm/12.59" Lenght 70cm/27.56" . Големина XL НАС 10 велика БРИТАНИЈА 14 ЕУ 40 Биста 98cm/38.58" Рамо 33cm/12.99" Lenght 71cm/27.95" . Големина XXL НАС 12 велика БРИТАНИЈА 16 ЕУ 42 Биста 102cm/40.16" Рамо 34cm/13.39" Lenght 72cm/28.35" . Табела со големини : Ние Сме азиски големина, Големината е мала, Препорачуваме 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.). Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима. женски маици со тркалезен врат без ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент