• Новак
24-R109la Павилјон Се-Во-Едно Десктоп Адаптер За Напојување Полнач

24-R109la Павилјон Се-Во-Едно Десктоп Адаптер За Напојување Полнач

DEN 182.08
Пристапност
Во достапна форма

Оригинален Оригинален HP Павилјон 24-r100 Се-Во-Едно Десктоп 24-r109la 3 UR93 AA Лаптоп AC Полнач Гаранција : Двегодишна кавга-бесплатно warranty.In кутијата : 1 x Полнач; 1 x Корди додека вашиот модел е наведен подолу,овој полнач е 100% загарантиран да работи со ВАШИОТ уред HP Павилјон 24-r100 Се-Во-Едно Десктоп 24-r109la HP Производ БРОЈ 3 UR93 AA `016`.

Главните карактеристики

Избор на клиент