• Новак
Случај За Уметничко Портфолио моокорвиќ, Папка Со Пластична Презентација Јасни Заштитници За Прикажување Книга Организатор На Документи За Музички Цртеж За Делов

Случај За Уметничко Портфолио моокорвиќ, Папка Со Пластична Презентација Јасни Заштитници За Прикажување Книга Организатор На

DEN 94.40
Пристапност
Во достапна форма

Случај За Уметничко Портфолио моокорвиќ, Папка Со Пластична Презентација Јасни Заштитници Прикажи Организатор На Документи За Книги За Музички Цртеж За Деловно Работење Во Училишна Канцеларија 80 Страница А4 Дозвола. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Карактеристики : ќе добиете транспарентна папка за вметнување 1pc A4 со 80 внатрешни страници, што е доволно за да ги задоволите вашите потреби за складирање картички, датотеки и слики.Транспарентен и лесен за употреба : транспарентниот заштитник на листот обезбедува мат текстура површина, намалување и елиминирање на отпечатоци од прсти. Ние ќе ви обезбедиме висококвалитетни предмети. Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите.Мултифункционална книга за презентација : врзивно средство со пластична обвивка е совршено за складирање датотеки, датотеки, извештаи, сертификати, фотографии и други уметнички дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент