• Новак
1974-Buick LeSabre 2dr Авто Oxblood Cutpile Тепих Комплет

1974-Buick LeSabre 2dr Авто Oxblood Cutpile Тепих Комплет

DEN 3690.88
Пристапност
Во достапна форма

Враќањата поради неусогласеност на бојата подлежат на надоместок за враќање. Ако вашата адреса за испорака е Поштенска Кутија, вашата исплата ќе биде вратена. (Ова го наплаќа производителот)Ако враќате нешто, ваша одговорност е безбедно да ги спакувате сите предмети.NO ВРАТИ ГО БАКАЛАРОТ.Ние испраќаме само на адресата наведена на вашата конечна исплата. Класа : Обликувани.Ние се стремиме да го направиме вашето шопинг искуство позитивно.Повратни информации : Вашето задоволство е наш приоритет број еден. Откако ќе се испрати предметот, ќе се вчита број за следење. Парчиња : 2.Предметите се испраќаат директно од производителот, обично се испорачуваат во рок од 2/4 работни дена по приемот на вашата исплата. Ве молиме дозволете 2-7 работни дена за испорака да пристигне во зависност од вашата локација.Ако имате какви било прашања во врска со нашата политика за враќање, ве молиме испратете ни порака. Ние ќе го овластиме бројот за враќање и ќе обезбедиме испорака instructions. Ве молиме контактирајте не преку и ние ќе се потрудиме да го поправиме секое прашање навремено.Сите вратени предмети со непостоечки или незначителни дефекти подлежат на полнење од 20%.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување. Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компанија. Комплетите за теписи се направени специјално за вашата апликација. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме пратете ни порака. Пораките испратени по 4 : 00 во петок ќе бидат одговорени следниот работен ден.Кутија# : 8003003 Белешки : Позиција : Заврши. Материјал : Кутпил.Овие ќе бидат одбиени и вратени кај вас на ваш трошок. Пораките се одговараат што е можно побрзо до нив.Секоја промена или доказ за инсталација ќе го направи предметот неповратен.Пренос : Автоматски.Враќа : ние нудиме 30 дневна политика за враќање на повеќето ставки. Ако некој предмет е вратен и е оштетен од испорака, ние ќе го одбиеме предметот и тој ќе ви биде вратен.Ако сакате да вратите нешто, ве молиме контактирајте не преку .

Главните карактеристики

Избор на клиент