• Новак
Текнетика Еуротек Про Метал Детектор Со Дд Двоен-Д Серпентина

Текнетика Еуротек Про Метал Детектор Со Дд Двоен-Д Серпентина

DEN 366.24
Пристапност
Во достапна форма

Зачувајте Ги Поставките Како Стандардни.81 k Hz оперативна фреквенција. ЛЕР За Идентификатор на железо-ЛЕР НА екранот што свети кога ќе се открие железо, без оглед на поставката за дискриминација.Teknetics Eurotek Pro Метал Детектор со 11 инчен Dd Двоен-D Серпентина и 5 Годишна Гаранција Teknetics Eurotek Pro Метал Детектор со 11" DD Водоотпорен Пребарување Серпентина, И Петгодишна Гаранција. Големи 2-цифрени нумерички целни идентификациски броеви од 1-99. Режим На Дискриминација На Движење. Користи ЕДНА батерија ОД 9 V. Тежина : 2,4 килограми. Прилагодлива Чувствителност (1-10).

Главните карактеристики

Избор на клиент