• Новак
Амидоа Женски Градиент Боја Елка Печатени Пуловер Кошули Ракав Круг Вратот Класичен Туника Блузи Светкава Облека

Амидоа Женски Градиент Боја Елка Печатени Пуловер Кошули Ракав Круг Вратот Класичен Туника Блузи Светкава Облека

DEN 582.24
Пристапност
Во достапна форма

Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Памук и Полиестер. Добри подароци за. гардероба компанија од целиот свет. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени.

Главните карактеристики

Избор на клиент