• Новак
Свила Сатен Секси Цвеќиња Цветни Чипка Пижами Долна Облека Жени Шорцеви С-ХХХЛ

Свила Сатен Секси Цвеќиња Цветни Чипка Пижами Долна Облека Жени Шорцеви С-ХХХЛ

DEN 79.84
Пристапност
Во достапна форма

Свила Сатен Секси Цвеќиња Цветни Чипка Пижами Долна Облека Жени Шорцеви s-XXXL информации за Производот : Материјал : Сезона на полиестерски влакна : Стил На Четири сезони : тип на секси стил : Висококвалитетни Сатенски пижами Перење : Место за миење раце : Меден Месец, брачна ноќ, забава за долна облека, Денот на Вљубените итн. Пакување : 1 Парче Сатенски Пижами Детали : главниот материјал на оваа долна облека е полиестерски влакна, а панталоните се многу секси и убави, што може подобро да одговара на вашето тело. Можете да го направите сами или да го дадете на пријател. Ве молиме изберете ја вистинската големина за слична облека. Кога спиете или дома, можете да се чувствувате удобно. Се препорачува рачно миење на температура на водата од Околу 30 степени Големина Половината XL 69-90 CM/27,2-35,4" Големина : XL Половината : 69-90 CM/27,2-35,4" Големина табела : Големина : S Половината : 58-78 CM/22,8-30,7"Големина : M Половината : 62-82 CM/24,4-32,3"Големина : L половината : 66-86см/25,9-33,9"ГОЛЕМИНА : XL ПОЛОВИНАТА : 69-90см/27,2-35,4"Големина : xxl ПОЛОВИНАТА : 72-94см/28,4-37,0"Големина : Xxxl ПОЛОВИНАТА : 75-98см/29,5-38,5" 1.+Гаранција за задоволство : Ако добиете Неисправен Производ/Погрешна Големина/Погрешни артикли, слободно контактирајте не за враќање/замена. И ние сакаме да ги знаеме вашите вистински идеи за сите детали за предметите, за да можеме да направиме подобро во производите и услугите соодветно. 2.●Стил : совршена комбинација на флертувачки и секси, Чистата Мрежа И Цветната Чипка Што Ја Отвора Бебешката Кукла Е дизајнирана да ги натера срцата да се тркаат. 3.● Прилики : Совршен избор За Секојдневно Носење, Ноќно излегување, Изненадување На Вљубените,Фотосесија Во Будоар, Невестински Туш, Моминска Вечер и така натаму. 4.●Нега на облека : перење максимум 40°C, Пегла со крпа за притискање,не сушете се. Рацете се мијат. Ставете во торба за долна облека пред машинско перење. 5.● Ние инсистираме на висок квалитет, користејќи само Висококвалитетен Материјал и водечки процес на ткаење во индустријата.

Главните карактеристики

Избор на клиент