• Новак
Божиќно Копче Декорација На Новогодишна Елка Приврзок Креативна Самостојна Декорација На Новогодишна Елка

Божиќно Копче Декорација На Новогодишна Елка Приврзок Креативна Самостојна Декорација На Новогодишна Елка

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Тие се толку лесни за правење, сигурни сме дека секој може да ги направи.Божиќно копче украс За новогодишна елка приврзок креативен сам декорација На Новогодишна елкаматеријал : Абсколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.Откако ќе се нашминкаат, тие се исто така одличен подарок за наставници, или сами, или прикачени на завиткан подарок дури и обесени околу вратот на шише со вино. Можете да го направите вашето омилено копче елка виси со вашето семејство, пријатели, најблиски и деца. Божиќ копче орнаменти партија материјали е цврст, мазна и удобно тактилност, трајни и еднократно.Божиќно Копче Декорација На Новогодишна Елка Приврзок Креативна Самостојна Декорација На Новогодишна Елкакарактеристики : + САМ Украс За Новогодишна Елка Божиќ доаѓа! Уникатни божиќни декоративни виси можат на празничната атмосфера.● Издржливи Материјали+ Тие се Направени од акрилен материјал. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.① Лесно За Правење. комплетот за новогодишна елка со копчиња е многу забавен и многу лесен за правење.Тие се совршени мали порибување или бадник гајба/кутија за полнење.Тие се толку разноврсни што дури би направиле голема услуга ако имате Божиќна свадба!Целосните упатства се на задниот дел од комплетот. Секое копче има мали дупки на неа, така што можете да ја испробате соодветната низа или вашата омилена низа за да го закачите копчето за да направите уникатни украси за приврзоци.Достапни Се И Комплети за копчиња за новогодишна Елка и Комплети За Божиќни Копчиња.СИТЕ ДЕЦА ТРЕБА ДА БИДАТ НАДГЛЕДУВАНИ КОГА ГИ ПРАВАТ ОВИЕ КОМПЛЕТИ ПОРАДИ . Вашите деца ќе се гордеат што ќе го направат својот учител подарок, кој потоа може да се закачи на нивното дрво за секогаш да ги памети. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 40gpackage големина : 14x10x1, 5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.● Повеќенаменско Копче ●копчето украсни комплети не можеш да направиш рачно Изработена Елка да виси.Комплетите доаѓаат во различни бои, што ги прави навистина уникатна декорација ако сакате во комбинација на бои што не е наведена/без залиха, само ние порака и ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент