• Новак
Женските Панталони ауеоео, Спортски Панталони Со Висок Струк За Женска Женска Мода Тенок Фит Удобен Џеб Со Цврста Боја Секојдневни Разгорени Панталони

Женските Панталони ауеоео, Спортски Панталони Со Висок Струк За Женска Женска Мода Тенок Фит Удобен Џеб Со Цврста Боја Секојдневни

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Женска Мода Тенок Фит Удобен Џеб Со Цврста Боја Секојдневни Разгорени Панталоникарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно Носење Стилски И моден ве прави попривлечни Одлично За забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме, дозволете 1-2см да се разликува поради рачно мерење, благодарност сезона : Есенски Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Нонелегија : Редовен Стил : Мода,Каузалност што добивате : 1xwomenени Pants Size Size.Usukeuwaisthiplengmedium6103674cm/29.13"95cm/37.40"105cm/41.34"Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 74cm/29.13 "Колк : 95cm/37.40" Должина : 105cm/41.34 " € ФУНКЦИЈА : Висок Струк, Цврста Боја, Истегнување Еластична Панталона За Влечење На Половината со врвка, Лабаво Вклопување, Релаксирање, Жени пот џогери панталони со два џебови, Дневни Панталони, Постпартални Џогери . ●ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : одлично Функционира како Дамски Панталони за Пижами,Спортски Панталони, Дневни Панталони, Панталони За секојдневно Носење за топол и ладен ден. Совршено спарете се со сите врвови, кошула, дуксер за да започнете среќен и удобен ден. ●ПРИЛИКА : женски спортски панталони За слободно време се Вклопуваат за Пешачење, Теретана, Трчање, Џогирање, Јога, Пешачење, вежбање, Спортски Тренинг, Спиење, Одмор и други активности во Затворени простории и На Отворено. ●МАТЕРИЈАЛ : 65% Полиестер, 35% Вискоза, кожата-пријателски и мека ткаенина прави џогер дневна панталони мазна и ниско-триење перформанси. ●ТОПЛО ИЗВЕСТУВАЊЕ : ве Молиме изберете според табелата со големини пред Купувањето. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ладна вода/Рачно перење/Машинско перење. Белилото и хемиското чистење не се препорачуваат за секојдневни дневни панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент