• Новак
Зодани Дами Костим За Капење Завиткајте Костими За Капење Без Ракави Костим За Капење Против Вратот Летен Одмор Облека За Плажа Морнарица Сина

Зодани Дами Костим За Капење Завиткајте Костими За Капење Без Ракави Костим За Капење Против Вратот Летен Одмор Облека За Плажа

DEN 364.80
Пристапност
Во достапна форма

Костимот за капење Со висок Крој, налетан На Половината, Обезбедува Подобар Ефект На Контрола на Стомакот и Го Крие Стомакот и Прави да Изгледате Потенок. Фустанот за пливање е прекрасен за да ја покаже вашата кривина и прави да изгледате потенок, што ја зголемува вашата доверба на плажа и ве прави попримамливи, шик и флертување3. Мека и удобна, добра дише и издржлива.Содржина на пакетот : 1 х Жени Пливачка 1 Х Пливаат Кратко (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Фустан за пливање со Набиена шема во торзото ги нагласува вашите облини и ги крие несовршеностите додека сеуште ласкате. Носејќи Го овој костим за Капење без Жица, Ќе се Чувствувате Удобно.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Женски Пливачки, Женски Летен Фустан За Пливање Тип : Цветен Принтбој : Темносина, Сина, Портокалова, Виолетова : (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)НАС XS - ТАГОВИ С, САД - ТАГОВИ М, САД М - Тагови Л, САД Л ТАГОВИ XL, САД XL Тагови 2 XL, САД 2 XL Тагови 3 XL, САД 3 XL Ознаки 4 XL, Материјал : Полиестер, Spandex Neckline : Длабока V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови карактеристики : 1. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Две Парчиња Костими за Капење. Повод-Пливачката Е Погодна За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент