• Новак
Машко Копче Предна Кошула Со Кратки Ракави Цртан Филм Лило Бод Најдобар Пријател Цветни Хаваи Печатени Обична Кошула За Печатење

Машко Копче Предна Кошула Со Кратки Ракави Цртан Филм Лило Бод Најдобар Пријател Цветни Хаваи Печатени Обична Кошула За Печатење

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Полиестер со висок степен. Луѓето често се прилагодуваат и се чувствуваат опуштено. Изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина, удобно и брзо сушење. Можете да носите хавајски кошули во многу прилики, како што се работа, патување, забави или само дружење дома. Со напредна технологија за дигитално печатење, сликата е појасна и пореална. Секоја Маица е изработена од мека и удобна ткаенина, која нема да се намали или избледи!. Елегантен и елегантен дизајн е многу погоден за секојдневно/слободно време / лежење/секојдневна облека/забава/дипломирање/одмор/подарок, итн. Погоден за љубовници/жени/мажи/девојчиња/момчиња итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент