• Новак
Едноставни Решенија За Живеење Лесни Клипови Без Скали Бело

Едноставни Решенија За Живеење Лесни Клипови Без Скали Бело

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

1 ПАРЧИЊА Едноставни Решенија За Живеење Без Скали Светлосни Клипови Бело25 - брои светлосни клипови без скали. Идеален за закачување празнични светла во затворени простории или на отворено. Одговара на широк спектар на светлосни сетови и големини. Лесна инсталација и отстранување. Користете на олуци, ќерамиди и стреа. Украсува до 50 стапки. 1 ПАРЧИЊА Едноставни Решенија За Живеење Без Скали Светлосни Клипови Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент