• Новак
Dealovy Преносни Вентилатори За Вратот Без Сечила Вентилатори За Врат Што Се Полнат Личен Вентилатор USB Обесени Вентилатори за Вратот #07

Dealovy Преносни Вентилатори За Вратот Без Сечила Вентилатори За Врат Што Се Полнат Личен Вентилатор USB Обесени Вентилатори

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

Преносни Вентилатори За Вратот Без Сечила Вентилатори За Вратот Што Се Полнат За Носење ЛИЧЕН Вентилатор УСБ Висечки Вентилатори за Вратот. Преносни Вентилатори За Вратот Без Сечила Вентилатори За Вратот Што Се Полнат Личен Вентилатор ЗА Носење УСБ Обесени Вентилатори за Вратот #07. капацитет на батеријата : 2000мах. Широка Апликација-Дизајнирана Со извонреден и модерен изглед, Нашите Преносни Навивачи на Вратот се совршени за лично кул, како што се патување, кампување на отворено, пешачење, плажа итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент