• Новак
Женски Модни Долги Ракави Ресел Екипажот Вратот Лабава Еднобојни Врвови Блуза Плетен Џемпер Топол Фустан Есенски Џемпери За Жени

Женски Модни Долги Ракави Ресел Екипажот Вратот Лабава Еднобојни Врвови Блуза Плетен Џемпер Топол Фустан Есенски Џемпери За

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски Модни Долги Ракави Ресел Екипажот Вратот Лабава Еднобојни Врвови Блуза Плетени Џемпери карактеристики : 1.Карактеристики : Долг Ракав ,Пуловер,Реследник, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер. 2.Материјал : Акрилик(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен). 3.Џемперот со реси го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Акрилик Јака : Екипаж Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпери.УСУКЕУ Еластична Лесна И Мека Ткаенина Удобно Носење. Трендовски Изглед Во Пролетumn и Зима. Погоден за Секоја Пригода Различни Облици На Телото Секојдневно Носат Лабав Стил. Совршен За Носење Со Фармерки или Хеланки Во Пролет Fall и Зима. Топлина, Истовремено Правејќи Да Изгледате Стилски.

Главните карактеристики

Избор на клиент