• Новак
Пнелт Бо Виси Орнаменти Око-фаќање Пенливи Пластични Новогодишна Елка Бонбони Украс Партија Реквизит За Дома

Пнелт Бо Виси Орнаменти Око-фаќање Пенливи Пластични Новогодишна Елка Бонбони Украс Партија Реквизит За Дома

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Поради неговата живописна боја и заслугите со реален изглед, така што овие бонбони украси ви помагаат да ги декорирате вашите прекрасни новогодишни елки, како и да го осветлите божиќното расположение.Ако ги користите овие пенливи бонбони орнаменти како нежен Божиќен подарок за вашите пријатели, тие ќе бидат многу среќни кога ќе добијат it.It изработен е од висококвалитетен пластичен материјал.Должината на единечните бонбони орнаменти е 11 см, а ширината е 4 см. Должината на кутијата за складирање е 20 см, ширината е 11 см, а висината е 4 см.Овој производ е совршено погоден за дома, забава, домаќинство, дом, итн.Име на предметот : Божиќни Орнаменти Материјал : Пластика Карактеристики : привлечни, Привлечни, Лесни Боја : Црвена, Сребрена Боја, Златна Боја Детали За Големина : Кутија За Складирање : 20см х 11см х 4см/7.87 "х 4.33" х 1.57 " (Прибл.) Единечни Бонбони Орнаменти : 11см х 4см/4.33 "х 1.57" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 5 х Божиќни Орнаменти (Вклучен Јаже) Поради неговата живописна боја и заслугите со реален изглед, така што овие бонбони орнаменти ви помагаат да ги декорирате вашите прекрасни Новогодишни елки, како и да го осветлите божиќното расположение. Ако ги користите овие пенливи бонбони орнаменти како нежен Божиќен подарок за вашите пријатели, тие ќе бидат многу среќни кога ќе го примат. Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал. Должината на единечните бонбони орнаменти е 11 см, а ширината е 4 см. Должината на кутијата за складирање е 20 см, ширината е 11 см, а висината е 4 см. Овој производ е совршено погоден за дома, забава, домаќинство, дом, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент