• Новак
Бејбисбуле Женски Јога Панталони Клиренс Женски Меур Кревање Колкови Вежбање Фитнес Трчање Јога Панталони Со Висок Струк

Бејбисбуле Женски Јога Панталони Клиренс Женски Меур Кревање Колкови Вежбање Фитнес Трчање Јога Панталони Со Висок Струк

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Женска Вежба За Кревање Колкови Со Меурчиња Фитнес Трчање Јога Со Висок Струк Pants1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашата Сала2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате попогодно3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв!5.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Гимматеријал : Полиестерски Спандекспатер Тип На шема : Чист стил На Боја : Секојдневен,Сексилонга : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Бебисбула Женски Панталони За Јога Клиренс Женски Меур Колк кревање вежба фитнес Трчање Висок Половината Јога Панталони. НАДГРАДЕНА ТКАЕНИНА-Дише, цврсто вклопување, силна компресија, брзо сушење, отстранување на влага, растегливо.Супер еластичните ткаенини се совршени за вашето тело,многу удобни и меки. КАРАКТЕРИСТИКИ-Користењето На Истегнување може да се користи со различни чевли и врвови. Погоден за сите типови на тело!. СОВЕТИ-панталоните се малку цврсти. Ако сакате лабава, тоа е препорачливо да нарачате ЕДНА ГОЛЕМИНА ДО од вообичаеното.

Главните карактеристики

Избор на клиент