• Новак
Спорт Поддршка За Завиткување На Коленото За Повреди На Болка Со Гел Подлога За Мажи И Жени

Спорт Поддршка За Завиткување На Коленото За Повреди На Болка Со Гел Подлога За Мажи И Жени

DEN 335.68
Пристапност
Во достапна форма

100% "Совршено Вклопување" Уверување : вашата удобност е нашата страст! Користете ја нашата табела со големини за да го изберете најдоброто вклопување. Ако не сте целосно задоволни со вашите ракави за компресија, вратете ги за целосна наплата или замена. Не беа поставени прашања. Стоиме зад квалитетот на нашите производи и сме сигурни дека ќе ги сакате ракавите на коленото.Материјал : спандекс И Најлонодостапни големини : С, М, Л, XLThe пакетот вклучува : 1 pair Click Да Додадете Во Кошничка Сега! Висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетни материјали со висока еластичност, тие се многу погодни за вашето тело. Материјалот што дише го прави поудобен за носење. Соодветна компресија : со доволна компресија, заградата на коленото помага да се забрза протокот на крв и да се ублажи болката и непријатноста во коленото. Применливи услови : погоден за сите спортски активности кои вршат голем притисок врз зглобовите, како што се трчање, кошарка, фудбал или други активности што ви се потребни. Мултифункционална употреба : доколку е потребно, може да се користи на зглобовите, лактите, нозете, колената или други делови од телото. Таа е погодна за деца и возрасни, мажи и жени. Оваа подлога за колена е дизајнирана со силикон што не се лизга, што го отежнува лизгањето дури и при трчање. Усвојува технологија за шиење, која не е лесна за навивање и лизгање и е поудобна за носење. Ефикасно ги спречува повредите на нозете и го прави вежбањето поздраво.

Главните карактеристики

Избор на клиент