• Новак
Врв За Издувни Гасови Од Автомобил Нерѓосувачки Челик Двојна Издувна Цевка Грла Пригушувач Врв За Издувни Гасови Материјали За Автоматска Модификација

Врв За Издувни Гасови Од Автомобил Нерѓосувачки Челик Двојна Издувна Цевка Грла Пригушувач Врв За Издувни Гасови Материјали

DEN 815.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : ве Молиме проверете го оригиналниот тип на издувна издувна цевка пред купувањето. Директните издувни издувни цевки се погодни за прави издувни цевки, а закривените издувни цевки се погодни за закривени издувни цевки. Ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите.Опис : Име На Производ : Автоматско Опашкаматеријал За Грло : нерѓосувачки челикприменливи модели : намена, погоден за во линија 1,5-2,2 Л модели.Боја : сребрена црна, печена сина, шаренадимензии : внатрешниот дијаметар на влезот е 63мм/2,48"Измерете го надворешниот дијаметар на издувната цевка на автомобилот. Ако тоа е помалку од 58мм/2.28", тоа може да се користи.Метод на инсталација : Поврзување Со Завртки : Олабавете ги завртките на издувната цевка, ставете го врвот на издувната цевка во соодветна положба на издувната цевка на автомобилот и затегнете ги завртките со клуч.Пакување листа : 1 х Опашка Грлото : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавањето.2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Фала. Повторено полирање третман, светла како огледало, истакнување на. Ве молиме обезбедете компатибилност пред купувањето.намена, погодна за модели во линија 1,5-2,2 Л. Советите за издувни гасови се лесни за инсталирање и ќе направат вашиот автомобил да изгледа поладно од кога било. Инсталација : Користете ги нашите помошни завртки за да ја поправите издувната издувна цевка во правилна положба на оригиналната издувна издувна цевка. Внатрешниот дијаметар на влезот е 63мм/2.48".

Главните карактеристики

Избор на клиент