• Новак
Еластични Жични Врски, Црвен Металик, 5 Пакет, Голем, 22 Јамка

Еластични Жични Врски, Црвен Металик, 5 Пакет, Голем, 22 Јамка

DEN 91.04
Пристапност
Во достапна форма

Јамем Хартија Метални И Мат Еластични Врвки Врски веднаш ќе ја претворат секоја кутија во подарок !Одлична алтернатива на нормалната лента или лак, овие жичени врски можат да направат секоја кутија да изгледа елегантно и добро составена. Тие се претходно врзани со лак и се вклопуваат околу кутии со различна големина, правејќи завиткување на ветре. Достапно во кутии со различна големина од 10 инчи, 16 инчи и 22 инчи. Достапно во метално злато, сребро, купер, црвена и црна и бела мат! Доаѓа во пакет од 5. Боја : Црвена Металик. Големина : Голема (22-инчна Јамка). Количина : 5/пакување. Овие еластични врски се претходно врзани за лесно, сквинентно завиткување и имаат метална завршница. Одличен начин да додадете малку пица во секој подарок! Со претходно врзан лак, се што треба да направите е да го лизнете на аглите за да создадете совршено пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент