• Новак
Волт Батерија Полнач За Деца Напојува Возење На Автомобил, 12v 1.0 Полнач За Дете Tra SUV Wrangler Електрични Возење-Ons Батерија Моќ

Волт Батерија Полнач За Деца Напојува Возење На Автомобил, 12v 1.0 Полнач За Дете Tra SUV Wrangler Електрични Возење-Ons Батерија

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Полнење За Повеќекратна Употреба И континуирано полнење 12v детска Батерија за електричен автомобил спецификации На Производот : Боја : Црн Влез : AC120 V 0 .30а 50/60хз Излез : 12.0 V 1.0 Содржина На Пакетот : 1 *гаранција за полнач : ● 100% Гаранција За Враќање На Парите На Производителот : 90 дена без враќање на проблемот, пред да го купите овој производ, проверете дали вашиот автомобил работи нормално. Компатибилни Модели : поголемиот Дел Од 12v Деца Возење На Автомобил. МОДЕЛ : 12-12-03Г ; ВЛЕЗ : АЦ120В 0 .30а 50/60хз Излез : 12.0 В 1.0 А. Брзо Полнење и Обезбедување Систем За Заштита Од Преполнување/Краток Спој/Заштита Од Преоптоварување/Заштита Од Прекумерна Топлина. Со механизам за заштита од полнење. Нема да ја преполните батеријата. Проверете дали вашиот автомобил работи правилно. (Без разлика дали батеријата е оштетена, кабелот на батеријата е поврзан или батеријата е оштетена).

Главните карактеристики

Избор на клиент