• Новак
МАШКА Ирска Маичка За Лепенка За Глувци Со Џеб, Средно Виолетова

МАШКА Ирска Маичка За Лепенка За Глувци Со Џеб, Средно Виолетова

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Оваа елегантна машка кошула со долги ракави со долги ракави се одликува со фина извезена лепенка за кул 3д ефект! Лесна Нега, отпорна на брчки, формулација за ослободување дамки и извонреден изглед! Нема повеќе плаќање за скапо хемиско чистење со оваа луксузна кошула со долги ракави!. 55/45 памук/поли твил. Достапно Кај Мажи Екстра-Мали, Мали, Средни, Големи, XL, 2 XL, 3 XL и 4 XL. сите нарачки се испраќаат од нашата локација Минеола, Флорида.

Главните карактеристики

Избор на клиент