• Новак
Лесни улични симфониски пумпи за празнење

Лесни улични симфониски пумпи за празнење

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Земете елегантна вечер со симфонијата V-Throat Sling Back Back By Easy Street. Петицата за женски фустани со модерен ранд ќе ве одржи во тренд. Додадете лесна надворешна плоча на уличен танц, нежно поставена влошка и прилагодлива тока што може да помогне во прилагодувањето на вашето вклопување, ќе бидете сигурни дека ќе останете удобни во текот на целата вечер. 2,25 инчи потпетици за фустани. Танц надвор. Елегантна потпетица за фустани со модерен ранд. Прилагодлива тока за прилагодено вклопување. Меко вложена влошка. Дизајн на силуета V-Throat.

Главните карактеристики

Избор на клиент