• Новак
Багиланое Новороденче Девојче Момче Божиќни Ромпери Писмо Дедо Мраз Печати Долги Ракави Боди Новороденче Секојдневен Еден Краток Комбинезон

Багиланое Новороденче Девојче Момче Божиќни Ромпери Писмо Дедо Мраз Печати Долги Ракави Боди Новороденче Секојдневен Еден Краток

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Новороденче Бебе Божиќ Комбинезон, Цртан Филм Писмо/Дедо Мраз Печати Долг Ракав Круг Вратот Ромпер За Момчиња Девојки. Големина шема : . Големина(см)tttttttt. 70t Length : t39t Bust : t52 Tsleve Должина : t18tsugget Возраст : t0 - 3 Месеци. 80должина : t42t Bust : t54 Tsleve Должина : t20tsugget Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t45t Bust : t56 Tsleve Должина : t22tsugget Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Length : t47t Bust : t58 Tsleve Должина : t24. 5t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttttt t. 70t Length : t15. 35 t Bust : t20. 47 Tsleve Должина : t7. 09 t Suggest Возраст : t0 - 3 Месеци. 80должина : t16, 54 t Bust : t21, 26 Tsleve Должина : t7, 87 t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 90должина : t17, 72 t Bust : t22, 05 Tsleve Должина : t8, 66 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 100должина : t18, 50 t Bust : t22, 83 Tsleve Должина : t9, 65 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Пол : Девојка . Тип : Бебе Комбинезон. Шема : Писмо/Дедо Мраз Печати. Боја : Беж/Светло Портокалова/Розова. Вклучен Пакет. 1 Х Комбинезон . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Премиум Материјал : Изработен од мешавина од памук, ткаенина погодна за кожата, погодна за деца, дише, лесна и удобна. Карактеристики : обичен комбинезон Пролет-aut, цртано писмо, дедо Мраз шема, долги ракави, дизајн на тркалезен врат, симпатичен и модерен ромпер, лесно вклучување и исклучување. Лесно Совпаѓање : комбинезонот за затворање може да се совпадне со лакови, панталони и капи за да се создаде модерен ефект, а детето ќе добие повеќе пофалби од другите. Повод : Погоден За Божиќ, секојдневен живот, дома, парк, одмор, тематска забава, плажа, одмор и други прилики. Пакетот вклучува : 1 парче комбинезон, боја : беж/светло портокалова/розова, поддржува машинско перење, сушење, без пеглање и белење.

Главните карактеристики

Избор на клиент