• Новак
Викерман 28 Чоко-Силвер Сјајни Бери спреј

Викерман 28 Чоко-Силвер Сјајни Бери спреј

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Викерман 28 '' Чоколадо-сребрени сјајни Бери вештачки Божиќен спреј. Направете го вашиот аранжман за празници искра и сјај со овој прекрасен спреј за бери-бери. Викерман 28 "Чоко-силвер сјај бери спреј.

Главните карактеристики

Избор на клиент