• Новак
Необична врвна моќност поп помлад флексибилна лента за напојување

Необична врвна моќност поп помлад флексибилна лента за напојување

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Шарена моќност на излез помладиот доби нов нов изглед. Како и оригиналниот помлад, Pivot Power Pop Junior Bends за да одговара на кој било приклучок или адаптер со големина без да потрошите ниту еден излез, но оваа верзија се мавта со задебелени, нијанси на глава. Конечно, вашата лента за напојување е нешто што сакате да го покажете, а не нешто што сакате да го скриете. Необична моќност POP Поп помлад флексибилна електрична лента 4 x AC моќ нуди максимална безбедност, погодност и зголемена употребливост. Должина на кабелот од 2 стапки за подобар проток на струја и сигурна поврзаност. Доаѓа во црна боја за подобра адаптација на просторот.

Главните карактеристики

Избор на клиент