• Новак
Дукал црвен грав 5. Оз - Фријол Ројо

Дукал црвен грав 5. Оз - Фријол Ројо

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Црвениот грав Дукал има брилијантна боја што може да го осветли секое јадење што го правите. Гравот се богати со железо и влакна. Тие исто така имаат висока содржина на протеини. Овие освежени грав можат да бидат прекрасна комбинација со ориз или разновидност на други страни без разлика каков оброк од денот ќе го преземете. Но, тогаш повторно има многу централноамерикански начин да се обидете да јадете грав и секогаш можете да ги послужите како натопи со некои нахо. Тие се одлична алтернатива за вашите типични натопи и чипови, а понекогаш дури и поздрави. Frijoles procesados ​​100% Naturales.alto contenido de fibra y proteãna.bajo contenido de grasa.frijoles procesados ​​100% природни.

Главните карактеристики

Избор на клиент